Foto, fotograf pro Vás, služby fotografa, svatební fotograf

Fotografování lidí, foto služba je náročná disciplína, fotografie, jako služba, musí odpovídat požadavkům zákazníka a fotograf musí respektovat jeho přání. Mým cílem je každou zakázku konzultovat s klientem a co nejvíc vyhovět jeho přáním a představám. nemám obsáhlé portfolio, protože jednak nemám povolení fotografovaných ke zveřejnění a navíc i když fotografuji už víc jak deset let tak nabídnout to jako službu jsem se odvážil až teď po mnohaletých zkušenostech. Není umění fotografii načančat spoustou uměleckých filtrů, i když i to umím, ale detailně zpracovat každý kousíček obrázku aby výsledek měl tu správnou podobu.

Takže tady jsou příklady


Holčička na houpačceHolčička na houpačce – na původním neupraveném obrázku nevýrazné barvy. pohled přitahují spíš zelené listy na pozadí než děvčátko, které je nejdůležitější. Takže následují lokální úpravy. Ztlumení barev listí na pozadí, trochu oživení obličeje, zvýraznění očí, vzoru na tričku, úprava barvy vlasů. Všimněte si obličeje úprava mrtvolně bledé pleti a  hlavně očí jak se teď výrazně dívají. Oko je stěžejním bodem při fotografování osob.

Teď druhý příklad


Má partnerka a její kamarádka
Zase ty rozdíly, v úpravách barev, na původní fotce vás upoutá agresivní barva listí na pozadí. Tu je potřeba ztlumit, nevýrazné barvy obličejů, oblečení, vlasů. Nejasné pohledy očí. Znamínka a jizvičky. Všechno to je na upravené fotce opraveno a děvčata krásně září spokojeností a štěstím. To je výsledek precizní práce, kdy se fotograf věnuje každému detailu. Kdy nemá klienta jen jako zdroj příjmu ale maximálně mu záleží na jeho spokojenosti.

Tímto bych Vám chtěl nabídnout své služby. Nafotím prakticky všechny druhy akcí, svatby, setkání, děti, miminka, výstavy, osobní fotografie. jedinou mojí podmínkou je že fotografování probíhá v exteriérech, nejlépe Vámi vybraných, nebo se na první schůzce můžeme na místo podívat.

Mimo toto nabízím i převod papírových fotografií do digitální podoby a vytvoření podkladů pro tisk z fotografií vašich mazlíčků, pejsci, kočičky, králíci, prostě vše co se dá vymyslet. Včetně třeba vašich portrétů. To všechno buď z vašich fotografií, pokud to jejich kvalita dovolí, nebo vyfotím sám.

Piště mi o další informace buď na můj FB profil https://www.facebook.com/rosta.bouda nebo na meil, servis.foto.bouda@gmail.com, nebo volejte na 608 384 976. Těším se na spolupráci a na to že vám udělám radost.

Působím v Jihomoravském kraji ale po dohodě mohu přijet prakticky kamkoliv

 

#fotograf #svatební #photography #svatba #fotografické #czech #obrączki #služby #photographer #kochutcz #foto #złoto #fotografie #zlaty #czechrepublic #snubní #czechgirl #fashioncz #photo #ślubne #wedding #zloto #nature #zlato #ślub #prague #zlatý #svatebnifotograf #snubný #cz,


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *