Brexit – začátek boje za svobodu

Takže Británie odchází z Velkoněmecké říše. Konečně někdo má tu odvahu tento nedemokratický celek, který je odtržený od života, a kterým se povedlo Německu za pomoci Francie nahradit vojenské obsazení Evropy.

Kde národní zájmy a potřeby občanů byly a zatím ještě pořád jsou podřízeny zájmům několika jedinců, kteří vlastní nadnárodní společnosti a finanční ústavy. Kde peníze jsou nadřazeny nad život člověka. Británie znovu osamoceně bojuje za svobodu a demokracii v Evropě, stejně jako tomu bylo za druhé světové války. Evropa už několik desetiletí stojí před expanzí germánských kmenů, zahalenou pod rouškou ,,ekonomické pomoci“ a politické špičky, majíce oči zalepené eury to nevidí. Británie je otevřenýma očima Evropy a je potřeba jí pomoci a smést diktátorský režim řízený z Bruselu. EU není hospodářský blok, vykazuje známky totalitního společenského zřízení stejně jako tomu bylo v případě Velkoněmecké říše, SSSR, a stejně jako tyto společenské a vojenské diktatury je nereformovatelná. Je potřeba diktaturu svrhnout a začít od začátku na základě rovného a spravedlivého postavení jednotlivých členů a hlavně na zájmech a potřebách milionů lidí a ne jen několika superbohatých jedinců.

Nechápu obyvatele Skotska, kteří jsou svododomyslný národ, že chtějí zústat v područí diktátorské, absolutistické, nedemokratické vlády z Bruselu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *