Google slušně řečeno neslušný

Tak jsem asi po pěti letech požádal o znovu zprovoznění účtu adsense. Nehledě na to že mi byl v roce 2010 zablokovaný a ani jsem nevěděl proč, jen nějaké všeobecné prohlášení o neplatné aktivitě, bez práva na vysvětlení nebo informaci o konkrétních případech té neplatné aktivitě. Samozřejmě naklikané peníze byly zabaveny a údajně budou pokud to bude možné vráceny inzerentům. POKUD TO BUDE MOŽNÉ, toto zaklínadlo mne tenkrát docela zaujalo. Jak se dozvím, že když už mi byl zablokován účet, byly peníze opravdu vráceny svým majitelům??

Slušná firma by toto zdokumentovala a zaslala jako důkaz postiženému blokací účtu, aby bylo mimo jakékoliv podezření že si peníze nechala. Zůstává to na tom že postižený blokací musí věřit, že tomu tak bylo. V tomto se firma GOOGLE chová jako církve, je jedno jaké. Musíš věřit že bůh existuje protože to my, guruové církví říkáme.

Ovšem ještě absurdnější je reakce na moji žádost o obnovení účtu. Podotýkám, že účet ad sense mi byl zablokován někdy v roce 2010. Říkám si tedy že pět let je dost dlouhá doba na to, abych si jej obnovil. Napsal jsem tedy žádost prostřednictvím přednastaveného formuláře. Navíc stránky na kterých mi byl zablokován už neexistují a měly doménu hys.cz, dnešní stránky mají doménu .cz a jsou tedy o řád vyšší. Ubezpečení že bude podrobně prozkoumáno jestli je možné účet obnovit mne ujistilo že vše bude v pořádku. Vždyť i středně těžké trestné činy se vymazávají po pěti letech.

Jaké bylo moje překvapení, když mi přišla tato odpověď

dsense-adclicks@google.com

07:07

komu: mně

Dobrý den,

Děkujeme za další informace, které jste nám zaslali spolu s odvoláním. Vážíme si toho, že se o program AdSense stále zajímáte. Poté, co jsme údaje v účtu důkladně přezkoumali a vzali v úvahu vaše připomínky, potvrdili naši specialisté, že účet AdSense nemůžeme obnovit.

Nejlepší je, že jsem žádost posílal den před tím někdy v 16,15 a odpověď došla v 7,07 ráno druhý den. Nevím možná v GOOGLU pracují na odpolední nebo noční směny.

V každém případě takovéto jednání bez podrobnějšího a konkrétního vysvětlení, bez podpisu odpovědného pracovníka považuji za urážlivé, arogantní, neslušné až sprosté. GOOGLE asi není slušná firma, nebo v ní nejspíš nepracují slušní lidé.

One thought on “Google slušně řečeno neslušný

  1. „Poté, co jsme údaje
    v účtu důkladně přezkoumali a vzali v úvahu vaše připomínky, potvrdili naši
    specialisté, že účet AdSense nemůžeme obnovit. “ …naprosto stejná odpověď jako dalším stovkám lidí. Řeknu to asi takto, důkladně přezkoumali leda tak svůj exkrement. Toto je sprostá šablona, kterou posílají každému, jinými slovy tím chtějí říct, totálně na vás sereme a nic řešit nebudeme. Je to tak na podání hromadné žaloby, či způsobení jim jiných potíží, jelikož takto se legitimní slušná firma opravdu nechová. A je to do nebe volající. S tím obnosem, který si takto ponechají, to je též na pováženou a nemyslím si, že je to zrovna legální. Ať podepisuješ co podepisuješ, jsou jisté zákony a ústava co jsou nad tyto jejich „sviňsky“ sepsané smlouvy a musí se jimi řídit pokud chtějí fungovat i v ČR.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *