Kde si vytisknout originální tričko nebo dárek – Where can print an original t-shirt or gift

Kde si pořídit originální potisk na dárky, nebo trička. Tričko – dnes nejoblíbenější dívčí i chlapecké oblečení a co si budeme povídat, tak i mezi dospělými je velmi žádané.

V dnešní době se ale velmi potýkáme s kvalitou zboží, dostupnou v běžných obchodech. Co si budeme povídat, prakticky všechny firmy dnes šijí v Číně a kvalita je hodně ubohá. Co se týká originality, tak je to všechno na jedno brdo. Anglické slogany, které nic nevypovídají a když, tak jim často nikdo nerozumí.

Kde jsou ty doby, kdy člověk našel v obchodě originální obrázky, všelijakých příšerek které i při své trošku hnusné podobě byly i vtipné.

Mám pro Vás tip. Našel jsem stránky, kde si můžete jak, nechat vytisknout vlastní návrh na tričku, ale i na mnoha dalších dárkových předmětech, o kterých se Vám ani nesnilo. Dokonce originální povlečení na přikrývky, polštáře s celoplošným potiskem, leginy, podložky pod myš, prostě nepřeberné množství předmětů buď s vlastními návrhy, nebo si vybrat a nechat poslat některý z návrhů nezávislých umělců kteří tady své návrhy nabízejí.

Pokud se týká triček jsou od firmy  American Apparel a ta je myslím si zárukou určité kvality. Také ostatní předměty jsou i podle recenzí na internetu ve špičkové kvalitě.

Ted to hlavní co Vás asi bude zajímat. CENA. Jak bych to řekl cena u triček se pohybuje mezi 19-25 dolary,

to je od asi 480 – 650Kč když se podíváte na různé tvořiče triček na netu tak je cena srovnatelná i s českými portály, které jsou stejně odnožemi portálů zahraničních, většinou se jedná o

http://www.spreadshirt.co.uk/my-designs-C4435

Záleží na typu trička, které si vyberete. Co je ale velmi zajímavé je cena dopravy. Pohybuje se mezi  5,5 dolaru(asi 140Kč) za polštář max velikosti 20 x 20 palců dáte 7,7 dolaru (cca 190Kč)

Takže teď kam Vás vlastně posílám

Jedná se o server  REDBUBBLE

Jen pro ukázku Vám tady dám několik odkazů, co všechno se tam dá pořídit

http://www.redbubble.com/people/hujer/works/15944258-eagle-head-predators?p=t-shirt&ref=artist_shop_grid

http://www.redbubble.com/people/hujer/works/17174150-star-3d-model?p=leggings&ref=artist_shop_grid

http://www.redbubble.com/people/hujer/works/17141606-3d-lacy-pattern?p=throw-pillow&ref=artist_shop_grid

http://www.redbubble.com/people/hujer/works/17248550-viking-helmet?p=t-shirt&ref=artist_shop_grid

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *