Půjčky, levné půjčky, půjčíme vám.. kam to všechno vede

Půjčka. Na první pohled snadné řešení momentálního nedostatku hotovosti a rychlé uspokojení své často zbytné potřeby.

Vidíte je všude- reklamy na půjčky, férová půjčka, půjčka bez dokladu příjmu, půjčíme všem, půjčky před výplatou, nikde Vám nepůjčí, my vám půjčíme, a podobně.

Kam ale tyto půjčky vedou. Samozřejmě, existují bankovní domy, které Vám na základě seriózního posouzení Vašich možností půjčí peníze a pokud se nestanou nějaké nepředvídané okolnosti, jako dlouhodobá nemoc nebo nečekaná ztráty zaměstnání tak půjčku v pohodě vrátíte a je vše v pořádku.

Jenomže taky existují různé pokoutní spolky, mající inzeráty hlavně v různých bulvárních plátcích kterým nejde o to Vám vlastně za slušnou cenu prodat peníze. Ona půjčka je vlastně koupě peněz. Jsou to různí supové a hyeny, kteří pasou po jedincích, kteří se dostali do svízelné životní situace ale ještě mají nějaký většinou nemovitý majetek a chtějí je připravit i o to poslední.

Lidičky neblázněte. Vždyť bez supernové televize se určutě obejdete, bez mobilu poslední generace určitě taky. Vždyť ty věci které ted vlastníte Vám slouží dobře. Proč je chcete vyměnit a ještě navíc na dluh. Proč chcete vlastnit čím dál tím dražší ale co se týká funkce vlastně stejné věci.

Ti jedinci, kteří Vám nabízejí tyto údajně férové a levné služby Vám nechtějí pomoci líp žít. Chtějí Vás zničit, vyssát a připravit o všechno. Jak píši výše, jsou to supové a hyeny. Dobíjejí zraněné a umírající a živí se na mrtvých a zničených lidech. Je potřeba jim vzít zdroj jejich životní síly. Tak prosím přestaňte chtít vlastnit a začněte chtít žít!!!!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *